Zimowy taras nie musi być zimny!

Zimowy taras nie musi być zimny!

Zimowy taras nie musi być zimny!

0
(0)

Wiele osób decyduje się na wybudowanie tarasu w domu, na którym miło jest spędzać czas. Wiosną i latem możemy cieszyć się słońcem, chwilami z bliskimi i przyjaciółmi, dobrą książką czy kubkiem pysznej kawy albo herbaty. Dlaczego rezygnować z tego podczas pozostałych pór roku?

ZABUDOWA TO NIE WSZYSTKO, POTRZEBNE JEST OGRZEWANIE

Osoby, które myślą o tarasie, w kontekście całorocznym, często obudowują go swoistym stelażem/ramą. Latem przymocowywane są do niego kawałki materiałów, które zapewniają przyjemny cień. W okresie jesiennym, przytwierdzane są do niego przezroczyste ścianki, wykonane z pleksi czy też folii, które mają chronić wnętrze przed chłodem. To jednak za mało, aby komfortowo spędzać czas na takim tarasie. W tej sytuacji nie sięgaj po parasol grzewczy. Znacznie lepszy będzie promiennik elektryczny.

PROMIENNIKI IR – ZALETY

Promiennik podczerwieni ma o wiele więcej zalet, niż tradycyjny parasol grzewczy. To przede wszystkim tanie ogrzewanie. Wykorzystywanie przez godzinę urządzenia o mocy 2kW to koszt zaledwie 90 gr. Ponadto promienniki IR są niewielkie. W związku z tym nie rzucają się w oczy i nie zajmują przestrzeni. Kolejną zaletą reflektorów ciepła jest ich bezwonność. Nic nie zaburzy Ci zapachów jesieni czy zimowego poranka. Urządzenia te pracują cicho. Szybko zapomnisz o tym, że znajdują się na Twoim tarasie. Co istotne, emitowane przez nie ciepło, odczuwalne jest już w sekundę po uruchomieniu. Promienniki IR nie ogrzewają bowiem powietrza, a osoby i przedmioty, które znajdują się w ich zasięgu.

SIĘGNIJ PO PORADĘ EKSPERTÓW

Najlepiej, gdy takie instalacje przeprowadzane są przez specjalistów. Tych możesz znaleźć na stronie irsystem.pl. To zespół z ogromnym doświadczeniem w branży. Nie tylko pomoże Ci w dobraniu najlepszego promiennika elektrycznego. Zajmie się również zaprojektowaniem sieci i montażem. Jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania – otrzymasz odpowiedzi na każde z nich. Wytłumaczą Ci również działanie urządzeń tak, abyś mógł cieszyć się swoim tarasem zawsze wtedy, gdy będziesz mieć na to ochotę.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.