Eichholtz – wizjonerskie połączenia stylów: Glamour i New York w designerskich meblach z efektownymi rozwiązaniami oświetleniowymi

Eichholtz - wizjonerskie połączenia stylów: Glamour i New York w designerskich meblach z efektownymi rozwiązaniami oświetleniowymi

Eichholtz - wizjonerskie połączenia stylów: Glamour i New York w designerskich meblach z efektownymi rozwiązaniami oświetleniowymi

0
(0)

Meble i dodatki projektuje się na ogół w określonym stylu. Marka Eichholtz zrobiła coś odwrotnego. Połączyła najlepsze cechy stylu nowojorskiego i glamour, by stworzyć unikalne, luksusowe meble i ekskluzywne dodatki do wnętrz.

Eichholtz – wygodne meble i ich ponadczasowe wzornictw

Marka Eichholtz przy projektowaniu swoich mebli wzięła pod uwagę dwa czynniki – wygląd i wygodę. Miękkie kanapy obite odbijającym światło welurem wpiszą się zarówno we wnętrza w stylu glamour, jak i New York. Oba te style chętnie stawiają na ciemne meble na tle jasnych ścian i to właśnie dostarcza im marka Eichholtz.

Szerokie, wygodne, charakteryzujące się zaokrąglonymi wykończeniami, czerpiącego pełnymi garściami ze stylistyki afrykańskiej i azjatyckiej, jednocześnie nawiązujące do klasyki minionego stulecia – takie właśnie są meble Eichholtz. Jedyne i niepowtarzalne. To styl sam w sobie i nowy kierunek w projektowaniu mebli.

Eichholtz – światło jest dziełem sztuki

Takie wrażenie można odnieść, patrząc na stojące i wiszące lampy Eichholtz. Tu nie ma miejsca na sztampowe rozwiązania. Mamy za to oryginalne wzornictwo i zdobienia. Prostota stylu nowojorskiego i połączenie efektownych możliwości rozpraszania światła znanego ze stylu glamour zaowocowały powstaniem przepięknych lamp, które doskonale podkreślają ekskluzywny charakter wnętrz. Misternie zdobione podstawy lamp, smukłe i subtelnie zdobione klosze to zaledwie zaczątek oryginalnej kolekcji. Na uwagę zasługują też wyjątkowe kinkiety, z których każdy jest miniaturowym dziełem sztuki. Eichholtz to marka wybitnie stawiająca na jakość i nigdy nie szukająca łatwych rozwiązań.

Ukoronowaniem projektowania oświetlenia wnętrz mogą być lustra Eichholtz, które w subtelny sposób zwielokrotnią światło lamp. Dzięki nim salon będzie błyszczał.

Eichholtz – ławy i stoliki kawowe

Wygoda stylu nowojorskiego została tu połączona z pięknem stylu glamour. Lśniące ramy i szklane blaty lśnią w świetle kryształowych żyrandoli, a oryginalne wzornictwo ubogaca aranżację wnętrza. Stoliki kawowe marki Eichholtz kształtami dorównują lustrom tej samej marki. Są nieokiełznane, zaskakujące, zmyślne i przez to piękne. Do ich wykonania często używa się materiałów w kolorze naturalnego złota. Tym samym wnoszą do wnętrz powiew nieostentacyjnego luksusu.

Przeczytaj także: Lampiony, świeczki i świeczniki od Lene Bjerre jako designerskie i stylowe dodatki do domu.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.