Gdzie najszybciej dostanę kredyt gotówkowy?

Gdzie najszybciej dostanę kredyt gotówkowy

Gdzie najszybciej dostanę kredyt gotówkowy

Masz ważne wydatki, które nie mogą czekać? Jeśli interesuje Cię szybki kredyt gotówkowy, sprawdź oferty dostępne bez wychodzenia z domu. Jakie warunki należy spełnić, żeby otrzymać środki na dowolny cel?

O czym trzeba pamiętać, decydując się na kredyt gotówkowy przez internet? Odpowiadamy na najczęściej powtarzające się pytania.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel

Rynek usług finansowych rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie, a szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się kredyty gotówkowe. Te narzędzia finansowe pozwalają uzyskać środki na dowolny cel, bez konieczności przedstawiania kredytodawcy faktur czy paragonów potwierdzających, w jaki sposób gotówka została wykorzystana. Pieniądze można zatem przeznaczyć na zakup sprzętu elektronicznego, wyjazd na wakacje, remont domu, a także inne potrzeby konsumpcyjne.

Kredyty gotówkowe są dostępne jedynie w ofercie banków oraz SKOK-ów i regulowane przez przepisy ustawy Prawo bankowe. Instytucje z sektora pozabankowego nie mogą ich udzielać – w ich przypadku można jednak skorzystać z pożyczek gotówkowych na dowolny cel.

Żeby uzyskać kredyt, należy przedstawić zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości zarobków. W celu sprawdzenia wiarygodności finansowej potencjalnego klienta bank przeszukuje również bazy dłużników oraz weryfikuje informacje dostępne w BIK. Jak wygląda uproszczona procedura przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy online?

Szybki kredyt gotówkowy – oferty przez internet

Jeśli chcesz uzyskać kredyt bez zbędnych formalności, sprawdź propozycje dostępne online. Obecnie praktycznie wszystkie banki umożliwiają składanie wniosków przez internet. W jaki sposób weryfikowana jest zdolność kredytowa kredytobiorców? W najlepszej sytuacji są klienci, którzy posiadają w danym banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Bank dysponuje informacją o miesięcznych przychodach, nie jest konieczne zatem przedstawianie dodatkowych dokumentów. W innej sytuacji klient może być poproszony o przygotowanie zaświadczenia o zarobkach lub wypełnienia specjalnego oświadczenia o dochodach. Czasem banki wymagają też przedstawienia wyciągu z konta, np. z okresu 3 miesięcy.

Procedura związana ze składaniem wniosku o kredyt gotówkowy online jest maksymalnie uproszczona. Wystarczy podać dane identyfikacyjne:

  • imię, nazwisko,
  • adres,
  • numer telefonu,
  • PESEL,
  • serię i numer dowodu osobistego,

a następnie uzupełnić informacje związane z formą zatrudnienia, osiąganymi dochodami i podać numer konta bankowego, na które ma spłynąć kredyt. Wniosek o kredyt online jest rozpatrywany bardzo szybko – bank sprawdza wiarygodność klienta i wydaje decyzję. Pieniądze mogą być na rachunku klienta nawet w ciągu kilkunastu minut.

Kredyt gotówkowy online – dlaczego warto z niego skorzystać?

Kredyt dostępny przez internet to oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Wniosek można złożyć z dowolnego miejsca i nie potrzeba do tego wizyty w stacjonarnym oddziale banku. O kredyt można zawnioskować nawet podczas przerwy w pracy lub wieczorem – odpoczywając po stresującym dniu. W ten sposób unika się stania w kolejkach i tracenia czasu.

Kredyt online to także możliwość dokładnego zapoznania się z warunkami zobowiązania. Nikt nas nie pospiesza, nie ogranicza nas czas – możemy na spokojnie sprawdzić, czy dana oferta nam odpowiada.

Pożyczaj bezpiecznie – kredyt gotówkowy przez internet

Decydując się na szybki kredyt gotówkowy online, pamiętaj, że pośpiech jest złym doradcą. Zanim więc wybierzesz konkretną ofertę, przejrzyj inne propozycje, sprawdź, które banki oferują prowizję w wysokości 0,00%, a także nie wymagają dodatkowego ubezpieczenia. Sprawdź także RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, która informuje o ostatecznych kosztach kredytu, włączając w to oprocentowanie, prowizje i inne parametry zobowiązania. Najlepiej zweryfikować te informacje na podstawie danych dostępnych w porównywarkach ofert. Przed podpisaniem umowy uważnie przeczytaj wszystkie zapisy i w razie wątpliwości skontaktuj się z pracownikiem banku. To pozwoli Ci uniknąć rozczarowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.