Gdzie najszybciej dostanę kredyt gotówkowy?

Gdzie najszybciej dostanę kredyt gotówkowy

Gdzie najszybciej dostanę kredyt gotówkowy

0
(0)

Masz ważne wydatki, które nie mogą czekać? Jeśli interesuje Cię szybki kredyt gotówkowy, sprawdź oferty dostępne bez wychodzenia z domu. Jakie warunki należy spełnić, żeby otrzymać środki na dowolny cel?

O czym trzeba pamiętać, decydując się na kredyt gotówkowy przez internet? Odpowiadamy na najczęściej powtarzające się pytania.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel

Rynek usług finansowych rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie, a szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się kredyty gotówkowe. Te narzędzia finansowe pozwalają uzyskać środki na dowolny cel, bez konieczności przedstawiania kredytodawcy faktur czy paragonów potwierdzających, w jaki sposób gotówka została wykorzystana. Pieniądze można zatem przeznaczyć na zakup sprzętu elektronicznego, wyjazd na wakacje, remont domu, a także inne potrzeby konsumpcyjne.

Kredyty gotówkowe są dostępne jedynie w ofercie banków oraz SKOK-ów i regulowane przez przepisy ustawy Prawo bankowe. Instytucje z sektora pozabankowego nie mogą ich udzielać – w ich przypadku można jednak skorzystać z pożyczek gotówkowych na dowolny cel.

Żeby uzyskać kredyt, należy przedstawić zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości zarobków. W celu sprawdzenia wiarygodności finansowej potencjalnego klienta bank przeszukuje również bazy dłużników oraz weryfikuje informacje dostępne w BIK. Jak wygląda uproszczona procedura przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy online?

Szybki kredyt gotówkowy – oferty przez internet

Jeśli chcesz uzyskać kredyt bez zbędnych formalności, sprawdź propozycje dostępne online. Obecnie praktycznie wszystkie banki umożliwiają składanie wniosków przez internet. W jaki sposób weryfikowana jest zdolność kredytowa kredytobiorców? W najlepszej sytuacji są klienci, którzy posiadają w danym banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Bank dysponuje informacją o miesięcznych przychodach, nie jest konieczne zatem przedstawianie dodatkowych dokumentów. W innej sytuacji klient może być poproszony o przygotowanie zaświadczenia o zarobkach lub wypełnienia specjalnego oświadczenia o dochodach. Czasem banki wymagają też przedstawienia wyciągu z konta, np. z okresu 3 miesięcy.

Procedura związana ze składaniem wniosku o kredyt gotówkowy online jest maksymalnie uproszczona. Wystarczy podać dane identyfikacyjne:

  • imię, nazwisko,
  • adres,
  • numer telefonu,
  • PESEL,
  • serię i numer dowodu osobistego,

a następnie uzupełnić informacje związane z formą zatrudnienia, osiąganymi dochodami i podać numer konta bankowego, na które ma spłynąć kredyt. Wniosek o kredyt online jest rozpatrywany bardzo szybko – bank sprawdza wiarygodność klienta i wydaje decyzję. Pieniądze mogą być na rachunku klienta nawet w ciągu kilkunastu minut.

Kredyt gotówkowy online – dlaczego warto z niego skorzystać?

Kredyt dostępny przez internet to oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Wniosek można złożyć z dowolnego miejsca i nie potrzeba do tego wizyty w stacjonarnym oddziale banku. O kredyt można zawnioskować nawet podczas przerwy w pracy lub wieczorem – odpoczywając po stresującym dniu. W ten sposób unika się stania w kolejkach i tracenia czasu.

Kredyt online to także możliwość dokładnego zapoznania się z warunkami zobowiązania. Nikt nas nie pospiesza, nie ogranicza nas czas – możemy na spokojnie sprawdzić, czy dana oferta nam odpowiada.

Pożyczaj bezpiecznie – kredyt gotówkowy przez internet

Decydując się na szybki kredyt gotówkowy online, pamiętaj, że pośpiech jest złym doradcą. Zanim więc wybierzesz konkretną ofertę, przejrzyj inne propozycje, sprawdź, które banki oferują prowizję w wysokości 0,00%, a także nie wymagają dodatkowego ubezpieczenia. Sprawdź także RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, która informuje o ostatecznych kosztach kredytu, włączając w to oprocentowanie, prowizje i inne parametry zobowiązania. Najlepiej zweryfikować te informacje na podstawie danych dostępnych w porównywarkach ofert. Przed podpisaniem umowy uważnie przeczytaj wszystkie zapisy i w razie wątpliwości skontaktuj się z pracownikiem banku. To pozwoli Ci uniknąć rozczarowania.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.