Jak działa serwis caterpillar?

Jak działa serwis caterpillar

Jak działa serwis caterpillar

0
(0)

Awaria i przerwanie remontu zdarzyła się praktycznie każdemu z nas. Grunt to zachować zimną głowę. Warto postawić na profesjonalne rozwiązanie np. caterpillar serwis. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się:

  • czym może zająć się firma,
  • na jakim obszarze działa,
  • jak skontaktować się z serwisem.

Co wchodzi w skład oferty caterpillar serwis?

Działanie serwisowe są bardzo szerokie. Należą do nich:

  • doradztwo techniczne,
  • bieżące utrzymanie sprzętu marki CAT,
  • opieka serwisowa 24 godziny, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.
  • planowanie remontów,
  • naprawy w sytuacjach awaryjnych.

Gdzie działa caterpillar serwis?

Serwis, choć ma siedzibę na Mazowszu, prężnie działa we wszystkich województwach i dotrze do każdego zgłoszenia. Wykwalifikowany zespół dojeżdża nawet w najdalsze zakątki Polski. Czas reakcji na zgłoszenie wynosi 4 godziny. Dodatkowo na stronie firmy można wysłać zapytanie przez formularz dotyczący części zamiennych. Dysponuje one bowiem kompletem oryginalnych części do danych sprzętów. Ceny są bardzo konkurencyjne. W razie pytań i doradztwa fachowy personel służy pomocą i profesjonalną radą.

Czym są umowy serwisowe?

Usługi serwisu produktów są prowadzone po podpisaniu umowy z przedsiębiorstwami. Wtedy dana firma ma zapewnione usługi serwisowe na zamówienie lub zgodne z obowiązującym kontraktem. Wszystkie serwisy i naprawy są wykonywane według wcześniej ustalonych zasad. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorcami na terenie całego kraju. Wśród klientów znajdują się między innymi sieci hipermarketów, ambasady oraz elektrociepłownie. Dzięki unikalnemu systemowi dostaw części zamiennych, a także sprawnej obsłudze, która pozwala na nieprzerwaną pracę i funkcjonowanie wielu instytucji, firma może pochwalić się zapewnieniem bezawaryjnego zasilania obiektu.

O firmie

Firma Eneria działa na rynku z powodzeniem od ponad 20 lat. Głównym zadaniem firmy jest pełna realizacja projektów powiązana z szeroko pojętym bezpieczeństwem energetycznym. Firma gwarantuje kompleksowe rozwiązania z zakresu techniki i technologii w obrębie zapotrzebowania w energię. Dodatkowo specjalizuje się w projektowaniu, konstrukcji, odpowiedniej konserwacji oraz naprawie silników i agregatów. Siedziba firmy znajduje się w podwarszawskich Łomiankach. W Polsce znajdują się również dwa duże magazyny części zamiennych. Dodatkowo kolejny znajduje się w Belgii.

Obecnie firma Eneria jest podzielona na 6 tematycznych działów. W całym przedsiębiorstwie jest zatrudnionych ponad 130 osób. Misje i cele firmy wiążą się z oferowaniem wysokiej jakości produktów i usług według wyznaczonych standardów.

undefined

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.