Baterie podtynkowe – dlaczego warto je wybrać? Zobacz, jakie mają zalety

Baterie podtynkowe – dlaczego warto je wybrać Zobacz, jakie mają zalety

Baterie podtynkowe – dlaczego warto je wybrać Zobacz, jakie mają zalety

5
(1)

Urządzenie łazienki to prawdziwe wyzwanie. Coraz częściej szuka się innowacyjnych rozwiązań, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także będą zachwycały designem. Ewolucja dotknęła również takie elementy, jak armatura. Baterie podtynkowe do umywalek zyskują na popularności i są coraz chętniej wybierane. Co powinieneś o nich wiedzieć? Sprawdź, jakimi zaletami się wyróżniają.

Baterie podtynkowe – co je wyróżnia?

Baterie podtynkowe to alternatywa dla tradycyjnych modeli, stosowanych powszechnie przy umywalkach. Coraz nowocześniejszy styl urządzania wnętrz wymusił niejako nowe podejście do tego tematu. Zaprojektowano zatem takie rozwiązanie, które ukryje mało estetyczne elementy infrastruktury hydraulicznej pod tynkiem w ścianie, by na zewnątrz widoczna pozostawała jedynie ta użytkowa część. Baterie podtynkowe są więc odpowiedzią na rosnące, estetyczne wymagania odbiorców. Wyglądają bardzo nowocześnie, a jednocześnie podkreślają prostotę tego rozwiązania.

Czy w każdej łazience można zamontować baterie podtynkowe?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest oczywista – tak! Szeroka gama dostępnych odcieni i materiałów, z jakich są wykonane baterie podtynkowe, pozwala na instalacje ich w każdej łazience. Niezależnie od stylu, w którym urządziłeś lub dopiero zamierzasz urządzać swoje wnętrze, tego typu akcesorium świetnie się w nim odnajdzie. Prostota i elegancja tego rozwiązania podkreśli urok każdej łazienki. Rozwiązanie to jest doceniane szczególnie przez entuzjastów minimalizmu – brak widocznej architektury hydraulicznej pozwala na zachowanie wnętrza w przytulnym stylu. Kolejna korzyść z wyboru tego typu baterii związana jest z zachowaniem porządku. Mniej widocznych elementów oznacza mniej sprzątania! Łatwiej jest zadbać o utrzymanie nienagannej czystości przy regularnym czyszczeniu. Co więcej, estetyczne wykończenie baterii podtynkowych nie zdominuje wnętrza – doda mu blasku i podkreśli jego styl.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze baterii podtynkowej?

Na rynku dostępnych jest wiele typów i modeli podtynkowej armatury. Istotny dla komfortu użytkowania będzie rodzaj zestawu, w jakim możemy ją znaleźć. Większość funkcjonalnych baterii będzie wyposażona w tzw. box podtynkowy. Co to oznacza? Wszystkie elementy, które znajdą się w ścianie, będą się mieściły w tzw. pudełku. Dzięki takiej funkcjonalności nie będziesz zmuszony do kucia płytek na ścianie, jeśli zajdzie potrzeba naprawy drobnej usterki hydraulicznej. Jest to bardzo ważne i pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych remontów w Twojej łazience. 

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.