Higieniczna i oszczędna miska bezkołnierzowa i jej zalety

Higieniczna i oszczędna miska bezkołnierzowa i jej zalety

Higieniczna i oszczędna miska bezkołnierzowa i jej zalety

0
(0)

Łazienka jest tym miejscem w domowej przestrzeni, które wymaga zachowania szczególnej higieny. Nic więc dziwnego, że w sprzedaży pojawiają się coraz to nowe, lepsze rozwiązania, które mają za zadanie ułatwić użytkownikom codzienne dbanie o czystość i higienę panujące w ich łazienkach. Jednym z takich rozwiązań są miski bezkołnierzowe (rimless), których specjalna, pozbawiona fizycznego kołnierza konstrukcja ułatwia czyszczenie powierzchni wc oraz zapobiega rozwojowi bakterii i drobnoustrojów.

Czym charakteryzuje się i jak wygląda miska bezkołnierzowa?

Miski bezkołnierzowe są nowoczesnymi rozwiązaniami, które powoli zastępują klasyczne wc. Ich stale rosnąca popularność wynika z wyższej higieny, oszczędności wody oraz łatwości w zachowaniu w czystości, co doceni praktycznie każda osoba dbająca o komfortowe korzystanie ze swojej domowej łazienki. Jak sama nazwa wskazuje, miski rimless posiadają specjalną konstrukcję pozbawioną fizycznego kołnierza – elementu obecnego w zwykłych wc. To właśnie w jego obrębie mają tendencję gromadzić się bakterie i zanieczyszczenia, które są bardzo trudne do trwałego usunięcia.

Konstrukcja rimless skutecznie eliminuje te problemy sprawiając, że zanieczyszczenia bardzo łatwo usunąć bez zbędnego wysiłku, przez co korzystanie z toalety staje się bardziej higieniczne i bezpieczniejsze. Regularne czyszczenie wc przebiega natomiast szybko i sprawnie oraz gwarantuje osiągniecie najlepszych, możliwych rezultatów poprzez eliminację wszelkich nagromadzonych w ciągu dnia zanieczyszczeń przy minimalnym wysiłku. Wszystko to sprawia, że miska bezkołnierzowa jest idealnym wyborem dla współczesnych, świadomych użytkowników, którzy nie chcą tracić czasu na dokładne czyszczenie i dezynfekcję domowego wc.

Higieniczna i oszczędna miska bezkołnierzowa i jej zalety

Jakie modele misek bezkołnierzowych są warte uwagi?

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania misek bezkołnierzowych sprawiło, że na rynku dostępny jest ich bardzo szeroki wybór. Jedne z najlepszych rozwiązań tego typu znaleźć można w ofercie marki Roca, która doceniła zalety płynące z konstrukcji rimless i obecnie oferuje wc tego typu. Ich zróżnicowanie, zarówno pod względem kształtu, rozmiaru, jak i stylu pozwala na wybór idealnie dopasowanego do własnego gustu oraz specyfiki pomieszczenia rozwiązania, które będzie nie tylko wygodne, bezpieczne i ekonomiczne w codziennym użytkowaniu, ale także zachwyci każdego swoim przemyślanym designem.

Wśród misek bezkołnierzowych dostępnych w ofercie Roca warto zwrócić uwagę na kolekcję Inspira, w której dostępne są podwieszane miski rimless w kilku rozmiarach. Ich atutem jest uniwersalny, ponadczasowy kształt i design oraz obecność w wybranych modelach powłoki MaxiClean, która ułatwia czyszczenie wc oraz dodatkowo chroni jego powierzchnię przed rozwojem szkodliwych drobnoustrojów i bakterii. Osoby, które planują przeprowadzenie kompletnego remontu swojej łazienki lub aranżują jej wystrój od podstaw, powinny natomiast zainteresować się kompletnym zestawem podtynkowym Duplo One, w którym znajduje się stelaż wc, wybrana miska podwieszana rilmess oraz deska wolnoopadająca slim.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.