Co to jest Smart TV? Najważniejsze funkcje Smart w telewizorze

Co to jest Smart TV Najważniejsze funkcje Smart w telewizorze

Co to jest Smart TV Najważniejsze funkcje Smart w telewizorze

0
(0)

Posiadanie inteligentnego telewizora sprawia, że mamy łatwiejszy dostęp do ulubionych form rozrywki. Jednak czy wiesz, co to jest Smart TV i jakie są jego najważniejsze funkcje? Sprawdź, czego możesz spodziewać się po telewizorze, który daje Ci dostęp do internetu oraz w jedną chwilę łączy się z innymi urządzeniami!

Czy wiesz, co to jest Smart TV?

Określenie Smart TV doskonale opisuje telewizory dostępne w ofercie marki Samsung, które nie tylko dają użytkownikowi dostęp do internetu, ale również pracują pod systemem operacyjnym i mają własne aplikacje. Od teraz nie musisz oglądać jedynie tych treści, które serwowane są przez popularne stacje telewizyjne. Wybierasz co i kiedy chcesz oglądać. Okazuje się, że jest to bardzo proste i intuicyjne.

Wypróbuj popularne funkcje Smart w telewizorze Samsung i przekonaj się, jak duży dostęp masz nie tylko do ulubionych programów, ale także innych aplikacji, które dostarczają Ci rozrywki. Przeglądaj programy informacyjne, oglądaj treści sportowe i graj w ulubione gry.

Najważniejsze funkcje Smart w telewizorze

Czego dokładnie można spodziewać się po telewizorach z serii Smart? Marka Samsung zadbała o to, aby stale rozbudowywać i unowocześniać dostępne funkcje. Dzisiaj jest to prawie 500 aplikacji, w tym prawie 200 polskojęzycznych. Korzystać można między innymi z aplikacji typu VOD, wariantów muzycznych i informacyjnych. Nie brakuje też gier, które użytkownik będzie przechowywał w chmurze, a z których skorzysta podczas rozgrywek. 

Pamiętaj o możliwości spersonalizowania wyświetlanych treści czy po prostu układu aplikacji. Stwórz listę, która pozwoli Ci na szybki i łatwy dostęp do tych rodzajów rozrywki, z których korzystasz najczęściej. Aplikacje możesz w dowolnym momencie dodawać bądź usuwać.

Tak naprawdę najnowocześniejsze telewizory Smart TV od marki Samsung to szereg wielofunkcyjnych opcji, które sprawią, że na Twoim ekranie skorzystasz z takich udogodnień, które jeszcze niedawno dostępne były jedynie na komputerze czy telefonie. Smart TV to także możliwość zarządzania inteligentnym domem przy pomocy aplikacji SmartThings. Steruj innymi urządzeniami z poziomu Twojego telewizora.   

Jak wybrać najlepszy Smart TV?

Telewizor ze Smart TV to wybór wielu użytkowników i nie ma co się temu dziwić, skoro łatwy dostęp do prawie 500 aplikacji to niezwykła wygoda. Jednak czym w szczególności warto kierować się podczas wyboru nowego urządzenia? Zwróć uwagę nie tylko na dostęp do internetu, ale również inne cechy szczególne, takie jak chociażby wygląd telewizora. Twój nowy TV możesz wpasować w wystrój wnętrza, na przykład poprzez zakup wariantu z wymiennymi ramkami. 

Znaczenie ma również wielkość ekranu. Dla fanów mocnych wrażeń (zarówno podczas grania, jak i oglądania filmów) duży telewizor będzie idealnym wyborem! Zwróć uwagę na to, ile ma cali oraz w jakim miejscu zostanie postawiony bądź powieszony.  

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.