Doładowanie prądu online- jak bezpiecznie i szybko zapłacić za energię elektryczną?

0
(0)

Firma Enea jest jednym z największych dostarczycieli prądu w Polsce. Z ich usług korzysta coraz więcej mieszkańców kraju. Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom i wygodzie klientów, Enea regularnie wprowadza nowe rozwiązania technologiczne.  Jednym z nich jest możliwość doładowania licznika prądu online. Jak zapłacić za energię elektryczną szybko i bezpiecznie?

Doładowanie licznika przedpłatowego Enea online – 4 najważniejsze zalety

  1. Dostęp każdego dnia i o każdej porze – strona internetowa firmy, jak i partnerów dystrybutora działa cały czas, możesz więc doładować energię o wygodnej dla Ciebie porze, nieważne czy będzie to środa, czy sobota.  
  2. Łatwość obsługi- doładowanie prądu online jest bardzo prostą czynnością, która nie zajmuje dużo czasu.
  3. Kontrola wydatków i licznika prądu- o każdej porze możesz sprawdzić, ile pieniędzy pozostało na Twoim koncie oraz skontrolować licznik prądu tak, by nie naruszyć budżetu.
  4. Oszczędność- doładowanie prądu online pomaga w oszczędzaniu nawet 25% wcześniejszych wydatków.

Doładowanie prądu online – jak to zrobić?

Doładowanie licznika przedpłatowego Enea jest naprawdę prostą czynnością. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wykonać kilka prostych czynności, by nie musieć martwić się o doładowanie prądu w tradycyjny sposób. Pierwszą  z nich jest znalezienie na stronie zakładki informującej o możliwości doładowania i kliknięcie przycisku „doładuj licznik”. W następnej kolejności należy podać swój numer karty klienta oraz należną kwotę. System wysyła wtedy na maila lub przez wiadomość SMS kod doładowania, który należy wpisać do klawiatury licznika przedpłatowego. Właśnie tych kilka prostych kroków wystarcza do szybkiego doładowania prądu przez internet.

Doładowanie prądu Enea- oszczędność energii elektrycznej

Jak widać, żeby doładować licznik przedpłatowy, nie trzeba poświęcić dużo czasu. Jest to metoda, która na stałe powinna zagościć w domach wszystkich osób korzystających z usług firmy Enea. Dzięki tej opcji zarządzanie wszystkimi płatnościami jest jeszcze prostsze. W jednym miejscu zgromadzić można wszystkie rachunki, co pozwala na kontrolowanie wydatków. Doładowanie prądu Enea przez internet to procedura w pełni bezpieczna i sprawdzona. Twoje płatności są bowiem pod ochroną technologii SSL, która dba o bezpieczeństwo danych klientów. Firma Enea oferuje swoim klientom również dedykowaną, mobilną aplikację na telefon, która pozwala w jeszcze lepszy sposób kontrolować wydatki na prąd. W razie pytań skontaktuj się z konsultantami, lub wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.