Szukasz najlepszego wyposażenia łazienek? Postaw na tych producentów!

5
(1)

Odpowiednie wyposażenie łazienek jest niezbędne, by zyskać komfort codziennej toalety oraz wystrój, który spełni oczekiwania wszystkich domowników. Na rynku panuje bardzo duża konkurencja w tej dziedzinie, dlatego niełatwo o znalezienie odpowiednich rozwiązań. Postanowiliśmy Ci pomóc i zaprezentować sprawdzonych producentów, oferujących zarówno armaturę łazienkową, jak i płytki ceramiczne. Oto nasze propozycje!

Sprawdzeni producenci armatury łazienkowej i płytek ceramicznych

W tym małym zestawieniu prezentujemy producentów wyposażenia łazienek z zagranicy – oczywiście nie oznacza to, że w naszym kraju brakuje sprawdzonych firm. Są one jednak powszechnie znane, dlatego polecimy Ci rozwiązania tych fabryk, które są w naszym kraju nieco mniej popularne, ale gwarantują najwyższą jakość swoich wyrobów.

Vola

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy armatura łazienkowa, polecamy duńskiego producenta Vola, który od lat dostarcza swoje rozwiązania do salonów wyposażenia wnętrz na całym świecie. Stawia on przede wszystkim na nowoczesne baterie do łazienek, które imponują wysoką estetyką, funkcjonalnością oraz trwałością.

Jednak największą zaletą wyposażenia łazienek tego producenta jest spektakularny design – wyselekcjonowane kolory oraz nietuzinkowe kształty akcesoriów powodują, że stanowią ozdobę każdego pomieszczenia.

Iris Ceramica

Niezbędnym elementem wyposażenia łazienek są płytki ceramiczne, które stanowią najlepszy sposób wykończenia podłóg i ścian. Jednym z najlepszych producentów, który je oferuje, jest Iris Ceramica – włoska marka, która stawia na najlepsze materiały oraz najnowocześniejsze procesy technologiczne. Oferuje nowoczesne płytki łazienkowe, które imponują estetyką oraz unikalnym wzornictwem.

Jednymi z najbardziej znanych rozwiązań Iris Ceramica są płytki wielkoformatowe, które optycznie powiększają łazienkę, są niezwykle piękne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, prezentując się okazale na przestrzeni wielu lat.

Fap Ceramiche

Ze swoich nowoczesnych płytek do łazienek znany jest również inny włoski producent – Fap Ceramiche. Połączenie nowoczesnych technologii, wiedzy doświadczonych projektantów oraz znajomości potrzeb klientów sprawiło, że w ofercie tej marki znajdziesz wyłącznie najpiękniejsze kafelki.

Atutem tej firmy są płytki gresowe, które stanowić mogą bardzo elegancki element wyposażenia łazienek, kuchni, a nawet salonów. Polecamy zwłaszcza te imitujące różne materiały, jak drewno czy kamień, które pozwolą Ci osiągnąć wyjątkowy wystrój i zmienić oblicze każdego wnętrza.

Gdzie zakupić najlepsze wyposażenie łazienek?

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię armatura łazienkowa, czy też płytki ceramiczne, polecamy ich zakup w cenionym salonie z wyposażeniem łazienek, jak Miradhome.pl. Oferuje on wysokiej klasy rozwiązania – zarówno od wymienionych wyżej producentów, jak też innych z Polski i zagranicy. Duży wybór oraz najwyższa jakość wyrobów powodują, że całą pewnością znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.