Najlepsze dzielnice do zamieszkania w Bydgoszczy

Najlepsze dzielnice do zamieszkania w Bydgoszczy

Najlepsze dzielnice do zamieszkania w Bydgoszczy

0
(0)

W każdym mieście istnieją dzielnice cieszące się doskonałą reputacją, które cieszą się największym zainteresowaniem, a każde pojawiające się w sprzedaży mieszkanie jest zbywane w krótkim czasie. Które dzielnice Bydgoszczy są w ten sposób postrzegane? Gdzie warto zamieszkać?

Fordon na pierwszym miejscu

W północno-wschodniej części Bydgoszczy znajduje się osiedle Fordon. To właściwie wspólna nazwa wschodniej części Bydgoszczy, leżącej nad Wisłą, w skład której wchodzi najstarsza część miejsca Stary Fordon. Niegdyś było to samodzielne miasteczko, dziś jest włączone już od niemal pół wieku do Bydgoszczy. Fordon leży w Dolinie Fordońskiej, a okoliczne zbocza oraz wybrzeże Wisły tworzą ciekawe miejsca do zamieszkania. Osiedle prężnie się rozwija, głównie z uwagi na duże możliwości przestrzenne. Przyciąga nowych inwestorów i budowane są tu nowe obiekty mieszkalne. Fordon zapewnia spokój, ciszę i bezpieczeństwo, a ponadto jest dzielnicą dobrze skomunikowaną z miastem.

Osiedle Kapuścińska

Położone na tzw. Górnym Tarasie miasta osiedle Kapuścińska zajmuje wysoką pozycję w rankingu najlepszych dzielnic do zamieszkania w Bydgoszczy. Ma dobry dojazd do centrum miasta i dobrze rozwiniętą infrastrukturę.

Osiedle Leśne

Bardzo dobrze wśród najciekawszych i najlepszych miejsc do zamieszkania w Bydgoszczy wypada Osiedle Leśne. To właśnie tam swój obiekt i mieszkania z rynku pierwotnego oferuje deweloper Red co.(red-co.net). Obiekt nazywa się Leśna 4 i jest to położone w Bydgoszczy osiedle leśne, które stanowi element realizacji planu stworzenia przestrzeni z jednej strony komfortowej i luksusowej, a z drugiej w zgodzie z naturą.

Inwestycja składa się z 30 nowych mieszkań, które charakteryzują się tym, że zostały wybudowane według koncepcji maksymalnego wykorzystania pomieszczeń. Mieszkania mają od 43 do 95 mkw powierzchni, dużą, otwartą przestrzeń, a te położone na wyższych kondygnacjach budynku mają dodatkowo przestronne tarasy. Ci, którzy kupują takie mieszkania, będą korzystali z 26 miejsc postojowych w hali parkingowej oraz z 4 miejsc w zewnętrznej części kompleksu. Samo osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Bydgoszczy, a jego infrastruktura cały czas się rozwija i rozbudowuje.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.