Listwy lakierowane Lagrus – listwy na lata

Listwy lakierowane Lagrus - listwy na lata.

Listwy lakierowane Lagrus - listwy na lata.

0
(0)

Każdy z nas, kto choć raz dokonywał w swoim mieszkaniu czy też domu większego remontu wie, jak ogromne znaczenie w osiągnięciu końcowego efektu mają prace wykończeniowe. Listwy podłogowe pełnią szereg niezwykle ważnych funkcji. Jedną z nich jest funkcja ochronna, montaż listw podłogowych zapobiega odkształcaniu się desek, a także chroni dolną powierzchnię ścian przed zabrudzeniami.

Każdy z nas, kto choć raz dokonywał w swoim mieszkaniu czy też domu większego remontu wie, jak ogromne znaczenie w osiągnięciu końcowego efektu mają prace wykończeniowe. Listwy podłogowe pełnią szereg niezwykle ważnych funkcji. Jedną z nich jest funkcja ochronna, montaż listw podłogowych zapobiega odkształcaniu się desek, a także chroni dolną powierzchnię ścian przed zabrudzeniami. Nie można również zapominać o tym, ze listwy podłogowe pełnią przede wszystkim funkcję estetyczną. Często to właśnie one nadają naszemu wnętrzu konkretnego charakteru i stylu, nie są tylko detalem, stanowią nierozłączną całość dobrze zaaranżowanego pomieszczenia. Dodatkowym atutem zastosowania listw podłogowych jest łatwy i szybki ich montaż. Jeżeli więc planujesz lub jesteś w trakcie prac wykończeniowych swojego wnętrza, na Twojej liście zakupów nie może zabraknąć listw podłogowych, warto przy ich wyborze postawić na jakość i niezawodność jakie może zaoferować Lagrus.

Listwy podłogowe Lagrus posiadają wszystkie cechy, jakich oczekujemy od produktu tej kategorii. Listwy podłogowe to produkt, który powinien być niezawodny i służyć nam przez długie lata, dlatego przy ich wyborze warto postawić przede wszystkim na ich trwałość i gwarancję jakości. Listwy podłogowe Lagrus są wykonywane z najwyższej klasy materiału, do ich produkcji stosowane są płyty MDF, ściślej mówiąc płyty drewnopochodne średniej gęstości. Są one przede wszystkim stosowane w produkcji mebli, co świadczy o tym, że jest to materiał bardzo trwały. Co więcej powierzchnia listw podłogowych Lagrus jest lakierowana lakierami poliuretanowymi, zapewnia to dodatkową ochronę przed otarciami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz zarysowaniami. Warto również dodać, że dolna krawędź listw podłogowych Lagrus jest izolowana przeciwwilgociowo, co jak sama nazwa wskazuje daje gwarancję ochrony przed wilgocią. Możemy pozwolić sobie na montowanie ich w pomieszczeniach szczególnie narażonych na wilgoć takich jak kuchnia czy łazienka bez obawy, że ulegną one zniszczeniu. Stosowanie przy produkcji listw podłogowych Lagrus materiałów najwyższej jakości oraz dodatkowe zabezpieczenia dają nam pewność, że produkt ten jest dobrą inwestycją, która sprawdzi się przy codziennym użytkowaniu.

Listwy podłogowe Lagrus to produkt dla każdego, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajduje się aż 43 modele listw podłogowych dostosowanych do każdego rodzaju podłogi. Są one zróżnicowane pod względem wymiarów, kształtów, a także zdobień. Pozwala to na dostosowanie odpowiedniej listwy do szczeliny jaka powstaje pomiędzy podłogą, a ścianą, która przede wszystkim ukryje ją, ale także zabezpieczy. Szeroki katalog zdobień pozwala na dobranie listwy zarówno do najbardziej wymagającej aranżacji naszego wnętrza. W ofercie znajdziemy zarówno minimalistyczne zdobienia, które sprawdzą się szczególnie w nowoczesnych wnętrzach jak i bardziej wyszukane, stosowane często w stylu klasycznym. Dzięki ich precyzyjnemu wykonaniu listwy podłogowe stanowią nie tylko niezbędny element wykończenia, ale również pełnią funkcję dekoracyjną dodając tym samym estetyki naszym pomieszczeniom. Listwy Lagrus sprawiają, że wnętrze nabiera swoistego uroku i charakteru.

Listwy podłogowe Lagrus to nie tylko synonim elegancji i dobrego stylu to przede wszystkim produkt niezwykle funkcjonalny. Posiadają one podfrezowanie, co umożliwia zarówno na dyskretne ukrycie różnego rodzaju kabli, ale także rozmieszczenie gniazdek kontaktowych w dowolny sposób. Dzięki temu nie musimy się już martwić o kable i przedłużacze leżące na naszej podłodze, które nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale także mogą stanowić źródło niebezpieczeństwa. Dodatkową cechą wyróżniającą listwy Lagrus na rynku listw podłogowych są posiadane przez nie frezy poprawiające mocowanie do ściany, dzięki nim umocowane listwy stają się jeszcze bardziej odporne na zniszczenia, dając nam pewność, że zakupiony produkt będzie nam służył latami.

Listwy podłogowe są nierozłącznym elementem wykończenia każdego pomieszczenia bez względu na jego przeznaczenie. Warto więc, aby były one trwałe, odporne na zarysowania i uszkodzenia, jakie mogą powstać w skutek codziennego użytkowania. Zakup listw podłogowych Lagrus to przede wszystkim gwarancja niezwykłej trwałości i jakości, która jest kluczowa przy wyborze tego typu produktów. Kupując listwy podłogowe Lagrus możemy być pewni, że spełnią one nasze największe oczekiwania, łącząc w sobie estetykę, funkcjonalność, ale przede wszystkim wysoki standard wykonania.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.