Jak urządzić oryginalną łazienkę w zieleniach?

Płytki ceramiczne zielone w łazience glamour

Płytki ceramiczne zielone w łazience glamour

5
(2)

Jeśli łazienka kojarzy Ci się wyłącznie ze sterylną bielą i stonowanymi, jasnymi kolorami, warto to zmienić! Trendy aranżacyjne stają się bowiem coraz odważniejsze i do wnętrz wkraczają również ciemniejsze kolory, takie jak np. butelkowa zieleń. Urządzenie zielonej łazienki może być wyzwaniem, dlatego dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z najlepszymi sposobami na modne zaaranżowanie takiego wnętrza.

Z tekstu dowiesz się:

  • jak wykorzystać zieleń we wnętrzu glamour,
  • jak zaprojektować zieloną łazienkę z orientalnymi akcentami,
  • jak wykorzystać zielone płytki w łazience inspirowanej naturą.

Płytki ceramiczne zielone to nie tylko kafle o jednolitym kolorze, które doskonale współgrają z ciepłym światłem i ciemnymi, eleganckimi meblami. Producent płytek ceramicznych Tubądzin oraz zaproszeni do współpracy projektanci i architekci stworzyli kolekcje, w których zieleń jest kolorem wiodącym, ale nie jedynym. W ten sposób łazienki urządzone przy użyciu tych płytek są wyjątkowo oryginalne, przyciągają wzrok, a jednocześnie koją zmysły i sprzyjają relaksowi.

Łazienka z zielonymi płytkami w stylu glamour

Zielone płytki ścienne ze złotymi zdobieniami
Kolekcja Sophisticated, Tubądzin kreacja Maciej Zień

Miłośnicy elegancji i wysmakowanego stylu z pewnością docenią propozycję urządzenia zielonej łazienki glamour. Butelkowozielony odcień kafli oraz złote zdobienia będą przywodzić na myśl paryski szyk, a samo wnętrze będzie się prezentować zachwycająco. Jeśli chcesz zaprojektować prawdziwie wyrafinowaną przestrzeń, bądź pewien, że płytki z kolekcji Sophisticated stworzonej przez Macieja Zienia sprawdzą się doskonale.

Zielone płytki ścienne z biżuteryjnymi złotymi elementami będą bardzo dobrze współgrać z wyposażeniem charakterystycznym dla stylu glamour. Postaw więc na masywne meble w ciemnych kolorach ze złotymi zdobieniami. Aby wnętrze nie było przytłaczające, pamiętaj o ciepłym oświetleniu. Dobrym rozwiązaniem jest także ułożenie na podłodze jasnej ceramiki – będzie doskonale kontrastować z czernią oraz zielenią.

Jak wykorzystać płytki orientalne do łazienki urządzonej w zieleniach?

Płytki orientalne w zielonej łazience
Kolekcja Goldgreen, Tubądzin

Inspiracja wzornictwem egzotycznej kultury pozwala stworzyć niezwykłe wnętrze z duszą, pełne ciepła i jednocześnie niepowtarzalne w swoim pięknie. Etniczne wzory oraz płytki łazienkowe zielone z kolekcji Goldgreen sprawiają, że pomieszczenie jest niezwykle przyjemne dla oczu, kojące i jednocześnie pełne misternych dekoracji.

Płytki ceramiczne zielone z delikatnym szarobrązowym gradientem to bezpośrednia inspiracja naturą. Etniczne wzory natomiast pochodzą wprost z Indonezji, gdzie popularny jest batik – czyli wyrafinowana sztuka malarska. Łazienka zaprojektowana przy użyciu płytek orientalnych przeniesie Cię daleko na Wschód i sprawi, że poczujesz się jak na wakacjach. Takie wnętrze nie potrzebuje dodatkowych ozdób. Wystarczy, że dobierzesz minimalistyczną armaturę oraz wyposażenie wykonane z naturalnych materiałów, aby uzyskać łazienkę niepowtarzalną i jednocześnie ciepłą.

Płytki ceramiczne zielone w minimalistycznej łazience inspirowanej naturą

Zielone płytki do łazienki inspirowane naturą
Kolekcja Patina Plate, Tubądzin

Urok natury polega na jej niedoskonałości. Wyraźnie zarysowany upływ czasu oraz surowe piękno znalazły swoje odzwierciedlenie także w ceramice, która czerpie inspirację z tego, co w przyrodzie najlepsze. Z miłości do natury powstała kolekcja Patina Plate, której twórcy kierowali się japońską filozofią minimalizmu.

Upływ czasu charakterystyczny dla wszystkiego, co istnieje w przyrodzie, został przeniesiony na zielone płytki do łazienki. Efekt ten dodaje im szlachetności i sprawia, że wyglądają wyjątkowo. Przy ciepłym oświetleniu możesz wydobyć z tych kafelków ich niezwykłe piękno. Doskonale sprawdzą się w stylu minimalistycznym, w którym królować będą miedź, czerń oraz biel.

Zielone płytki ścienne pozwalają urządzić wnętrze w niemal każdym stylu. Kafle Tubądzina są ozdobą samą w sobie – dzięki wzorom i grafikom nadrukowanym na ich powierzchni.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.