Gwiazdy na suficie – projektory gwiazd i nieba

Gwiazdy na suficie - projektory gwiazd i nieba

Gwiazdy na suficie - projektory gwiazd i nieba

0
(0)

Gwiaździste nocne niebo ma  sobie coś fascynującego  i magicznego. Krąży wiele przesądów o spadających gwiazdach, kosmosie , życzeniach i spełniających się marzeniach. Niebo pełne gwiazd to fantastyczna sceneria na romantyczny, wieczorny spacer. Dzięki niesamowitej nowoczesnej technologii świetlnej gwiazdziste niebo można mieć na suficie w dowolnym momencie i to bez malowania.

Efekt gwiezdnego nieba

Pięknie jest w letni, ciepły wieczór można usiąść z ukochanym/ukochaną na tarasie , w ogrodzie, czy na ławce w parku lub spacerować brzegiem jeziora/morza i oglądać migoczące gwiazdy na niebie.  Wiele osób oglądając takie niebo, wyobraża sobie, jak może wyglądać kosmos? W pochmurne dni efekt gwiezdnego nieba można uzyskać na suficie swojego domu. Urządzeniem, które zapewni gwiazdy w pokoju, jest  projektor gwiezdnego nieba, który zmienia sufit w kolorową, kosmiczną otchłań. Żadne zdjęcia produktu nie oddają magii, jaką może wytworzyć w pomieszczeniu barwne niebo.  Urządzenie tworzy trójwymiarowy efektkosmicznego nieba w oparciu o różne płaszczyzny: laserową  projekcję gwiazd, trójwymiarowy, ruchomy efekt kolorowej mgławicy, niezależna projekcja rutynowo spadających gwiazd. Oczekiwanymi efektami można zarządzać, sterując pilotem.

Jak w Planetarium

Kiedyś, żeby zobaczyć gwiazdy, trzeba było czekać na odpowiednią pogodę lub udać do Planetarium. Dzięki lampie do salonu dającej efekt kosmicznego nieba możemy kontrolować kolory projekcji, zmieniać szybkość obracania się obiektów lub jasność całej projekcji. Odnosi się wrażenie, że jesteśmy w Planetarium, a nad nami roztacza się bezkres kosmosu. Coś cudownego.  Projektor gwiezdnego nieba gwarantuje niesamowite kosmiczne doznania w efekcie 3D. Nie trzeba się martwić o wysokie rachunki za prąd, ponieważ projektor gwiazd wykorzystuje ekonomiczne technologie i gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej.

Kiedy dziecko boi się ciemności

Dzieci dość często boją się ciemności.  Lampa dla dzieci z efektem gwiaździstego nieba w cudownych kolorach sprawi, że u pociechy zniknie problem strachu przed ciemnym pokojem. Projektor gwiazd i nieba tworzy wielowymiarową, głęboką projekcję, która zmienia barwy i porusza się, co pozwala dziecku spokojnie zasnąć w trakcie podziwiania sufitu i ściany w pokoju.  Lampa ustawiona w rogu pomieszczenia obejmuje swoim zasięgiem całą powierzchnię ścian oraz sufit.  Nic tak „nie kołysze” do snu, jak gwiazdy. Projektor gwiezdnego nieba sprawdzi się także w sytuacji, kiedy dziecko bardzo interesuje się gwiazdami, kosmosem i wszystkim, co jest związane z astronomią. Spadające gwiazdy wyglądają magicznie i przywołują dziecięcy świat marzeń.  Zachwyt dzieci to jeden z wielu powodów, dla którego warto kupić projektor gwiazd.

Lampa dla dzieci, która pokazuje kosmos to idealny prezent na Dzień Dziecka, święta, urodziny. Może być idealnym wsparciem zainteresowań naszej pociechy.  Z urządzenia chętnie korzystają też dorośli, którzy chcą zaprosić przyjaciół na imprezę „pod gwiazdami”, czy potrzebują odpoczynku w relaksującej atmosferze.

Więcej na: https://aurelis.pl

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.