Czym się kierować przy zakupie wycieraczki do butów?

Czym się kierować przy zakupie wycieraczki do butów?

Czym się kierować przy zakupie wycieraczki do butów?

0
(0)

Aby odnaleźć się w gąszczu wielu poradników, opisujących to, jak urządzić i czym wyposażyć nasz dom lub mieszkanie, zwłaszcza jeżeli jest on lub ono świeżo kupiony / kupione lub wyremontowany / wyremontowane, trzeba uznać, że zdecydowanie lepiej zagłębić się w ten temat nieco bardziej szczegółowo i odkrywać poszczególne zagadnienia wystroju wnętrz jeden po drugim. W taki sposób najpełniej uzyskamy wartościową, potwierdzoną z wielu stron wiedzę odnośnie tego, jak właściwie wyposażyć nasze miejsce do życia. A rozpocząć możemy już dosłownie od samego wstępu, czyli popularnej wycieraczki do butów, czy jak kto woli – maty pod drzwi.

Aby wybrać odpowiednia matę, warto pamiętać, że jest to przedmiot służący przede wszystkim do zbierania brudu i to również lepkiego, trudno myjącego się błota. Zdecydowanie warto zatem, podobnie jak to czynimy w przypadku wycieraczek (chodniczków) samochodowych, od razu zdecydować się na dwa podstawowe zakupy i nabyć zarówno matę na okres wiosenno-letni, kiedy noszonego na butach brudu i pyłu jest zdecydowanie mniej, jak i „poważniejszy sprzęt” na czas jesienno-zimowy, kiedy to potrzebujemy raczej silniejszej wycieraczki, umożliwiającej efektywniejsze zbieranie resztek błota i brudu z ciężkiego, ciepłego obuwia odwiedzających nasze domostwo czy miejsce pracy.

Wycieraczka pod drzwi to jednak nie tylko przedmiot spełniający funkcje czysto praktyczne! W końcu tego typu mata do wycierania butów to również doskonałe miejsce, aby umieścić na nim czytelny napis, logotyp lub symbol, który może mówić o nas więcej, niż można by na pierwszy rzut oka podejrzewać! Skonkretyzujmy – jeżeli jesteśmy przykładowo ludźmi kreatywnymi, pełnymi energii do działania i optymizmu, to dlaczego nie umieścić odpowiedni, motywujący napis, który przywita naszych gości już od pierwszego kroku po przekroczeniu progu i poinformuje ich, że właściciel domu lub mieszkania, do którego wchodzą, jest osobą pozytywnie zapatrującą się na życie? Albo, jeżeli na przykład zajmujemy się zawodowo świadczeniem usług fryzjerskich, to dlaczego by już nie na wycieraczce do drzwi zlokalizować jakiś symbol nawiązujący do tego, czym się profesjonalnie trudnimy? Z pewnością ułatwi to nawiązywanie skutecznego kontaktu z klientem i pomoże wyróżnić się na coraz bardziej zatłoczonym rynku.

Podsumowując, wycieraczkę do butów należy traktować nie tylko jako przedmiot, który ma za zadanie skutecznie gromadzić zalegający na podeszwie obuwia gości lub klientów brud i tym samym bronić nasz dobytek przed zabrudzeniem, ale może być też świetnym wyróżnikiem czy przekaźnikiem wartościowych treści – tym bardziej zatem warto poświęcić kilka chwil w internecie i znaleźć odpowiednią, pasującą do nas pod względem osobowościowym lub zawodowym matę, albo wręcz zlecić jej ręczne przygotowanie – dla chcącego nic trudnego. Tym samym zdecydowanie odcinamy się od ludzi, którzy w zakresie wyboru wycieraczki pod drzwi twierdzą, że wszystko jedno, byle tańsza, i tak dalej… Słowem, warto wybrać taką wycieraczkę, z której bez wątpienia będziemy zadowoleni na długi, długi czas!

 

 

 

 

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.