Czarne drzwi prysznicowe – hit czy kicz?

Czarne drzwi prysznicowe - hit czy kicz?

Czarne drzwi prysznicowe - hit czy kicz?

0
(0)

Drzwi prysznicowe są pewnym rodzajem alternatywą dla klasycznych kabin natryskowych, które jednak nie w każdym pomieszczeniu mają racje bytu. Sprawdzają się przede wszystkim, tam gdzie znajdują się wnęki, lub gdzie na potrzeby danej aranżacji wnęki powstają. W dzisiejszym wpisie przybliżymy tematykę związaną z drzwiami prysznicowymi w kolorze czarnym – zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu!

Czarne drzwi prysznicowe – idealne do jakich aranżacji?

Od dobrych kilku sezonów dużym zainteresowaniem cieszą się czarne baterie łazienkowe, czarne dodatki, a także i czarne kabiny prysznicowe. Modele te przyciągają uwagę, dodają wnętrzu wyjątkowego charakteru, a także sprawiają, że łazienka nie jest już tak oczywista w odbiorze. Oczywiście nie do każdego wnętrza pasują tego typu czarne elementy wyposażenia.

Idealnie sprawdzają się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych, czy utrzymanych w stylistyce industrialnej. Coraz częściej w takich wnętrzach natomiast czarne drzwi prysznicowe (idź do sklepu https://www.lazienkiabc.pl/Drzwi-prysznicowe-c15) zastępują kabiny natryskowe. Budowane są specjalnie dodatkowe ścianki, których zadaniem jest odgrodzenie czy też zaznaczenie strefy prysznicowej. Chodzi nie tylko o efekt wizualny (sama ścianka może być ciekawie zaaranżowane, ale także o względy praktyczne).

Na co zwrócić uwagę wybierając czarne drzwi prysznicowe?

Łazienka jest pomieszczeniem, które remontowane jest raz na kilka, kilkanaście lat. Jest też pomieszczeniem, które przez projektantów i wykonawców uznawane jest jako najbardziej wymagające, a także i kosztowe podczas remontu. Z tych właśnie względów najkorzystniej jest postawić na produkty, które nie tylko są designerskie, wpisują się w gusta domowników, ale przede wszystkim takie, które idealnie spełniają swoją rolę przez długie lata.

Decydując się na zakup czarnych drzwi natryskowych warto skorzystać z oferty sklepów branżowych, a nie przypadkowych marketów. Ma się wtedy pewność, że otrzymuje się produkt nowy, markowy, który pochodzi od znanego producenta. Przed zakupem drzwi prysznicowych, warto także zapoznać się z opiniami na jego temat. Opinie użytkowników często są lepszym wyznacznikiem, niż opis produktu, zamieszczony na danej stronie.

Dobre drzwi prysznicowe, czyli jakie?

Dobre drzwi prysznicowe powinny być wykonane z trwałych materiałów. Szkło, z którego zostały wykonane powinno być dosyć grube, hartowane. Ważny jest też system jezdny. Eksperci uważają, że jednym z lepszych jest ten oparty na podwójnych, wypinanych rolkach. Nie bez znaczenia są też wzmocnienia na narożnikach czy specjalna powłoka ochronna szkła. Zadaniem powłoki jest zabezpieczenie powierzchni szkła przed osadzaniem się na niej zanieczyszczeń wapiennych, z mydła i innych. W rezultacie po skorzystaniu z natrysku drzwi natryskowe są czyste i wolne od zacieków.

Drzwi prysznicowe godne polecenia to oczywiście także produkty, które objęte są długą gwarancją producenta, oraz takie, do których bez problemu otrzymać można części zamienne.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.