Bezpieczne i ładne łóżko dziecięce

Bezpieczne i ładne łóżko dziecięce

Bezpieczne i ładne łóżko dziecięce

0
(0)

Meble dla dzieci mają swoją specyfikę, ponieważ użytkownik jest bardzo wymagający. Dzieci lubią wszystko, co może służyć zabawie i poznawaniu świata. Meble przeznaczone dla maluchów  mają spełniać bardzo wysokie normy jakościowe i estetyczne. Najważniejszym mebelkiem od pierwszych  dni życia jest łóżko. Noworodek śpi w łóżeczku prawie całą dobę. Im bliżej do pierwszych urodzin tym mniej dziecko śpi, a więcej czasu poświęca na zabawę. Łóżeczko to także doskonałe miejsce na naukę siadania, stania i do pierwszych zabaw.

Łóżeczko dla niemowląt

Oczekiwanie na narodziny maleństwa to cudowny czas. Szykowanie wyprawki i otoczenia maluszka jest ekscytującym przeżyciem. Najważniejszym mebelkiem dla dzidziusia jest łóżeczko niemowlęce, które bardzo różni się od łóżka dla dorosłych. Jest niewielkie, zabudowane szczebelkami i ma 3 poziomy regulacji wysokości, które są zależne od rozwoju małego lokatora. W przypadku noworodka łóżeczka niemowlęce powinno być ustawione na najwyższym poziomie, ponieważ ułatwia to pielęgnację maluszka. Dla dziecka siedzącego łóżeczko obniża się o jeden poziom, dla stojącego ustawia się na najniższym stopniu. Dziecko wtedy może przez chwilę pobawić się w łóżeczku. Kiedy nasza pociecha kończy 2 latka,  nadchodzi czas zmiany łóżeczka na większe i na przeprowadzkę z sypialni rodziców do swojego pokoiku.

łóżeczko niemowlęce

Łóżka domki – sen i zabawa

Łóżka domki to fajna zabawa i świetnie miejsce do spania. Dostępne są łóżka pojedyncze i piętrowe w kształcie domku. To modele uniwersalne, zarówno dla dziewczynek i dla chłopców. Bardzo ciekawymi modelami są antresole w kształcie domku – na górze jest łóżko, a pod spodem przestrzeń do dowolnego zagospodarowania, np.: można tam wstawić biurku lub niewielki regał, albo dywan  i pudła z zabawkami. Dzieci uwielbiają zabawę w dom, a przestrzeń pod antresolą to idealne miejsce na zabawę. Łóżko – domek przypomina trochę indiański szałas. Różne kształty dachu dają możliwość dopasowania do gustu małego użytkownika. Łóżka na antresoli są dobrym pomysłem do niewielkiego pokoju, ponieważ pomagają maksymalnie wykorzystać każdy centymetr  dziecięcego świata.

łóżko dziecięce tippi

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Wszystkie łóżka dziecięce WNM Group mają wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa, co daje rodzicom pewność, że produkt jest bezpieczny dla dzieci- nie ma ostrych kantów i jest produkowany z naturalnego, surowego drewna i jest 100% ekologiczne. Jest to produkt wytrzymały i stabilny. Sezonowane i  litego drewno jest  prawdziwym gwarantem solidności. Łóżka nie są lakierowane i pokazują dzieciom prawdziwe piękno drewna.

Łóżko domek to połączenie komfortu snu z miejscem do zabawy w ciągu dnia. Wygładzone krawędzie i kanty dają pewność, że pociecha nie zrobi sobie krzywdy podczas zabawy i spania. Najmłodsi lubią zwariowane, więc takie łóżko na pewno przypadnie im do gustu i przestaną bać się spać w swoim pokoju. Domek to bezpieczne miejsce, w którym nie przydarzają się złe sny. Wystarczy, że mama lub tata przeczyta na dobranoc książeczkę.

Kliknij gwiazdki, aby ocenić artykuł!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Domowy Inspirator 2015-2019 | Newsphere by AF themes.